Semináře

Svobodné JÁ


Vedoucí akce:
Začátek:
16.10.2015 - 17:00 h
Konec:
18.10.2015 - 16:00 h
Místo konání:
Štěpánov nad Svratkou
Cena:
3600,- Kč

Zotaveni létem a sluncem, posíleni odpočinkem a relaxací, buďte pozváni na akci, která je určena jen odvážným. Je určena Vám, kdož jste připraveni překročit svůj Rubikon, jako šance zásadního posunu ve Vašem světě.

Připravily jsme pro Vás další setkání z volného cyklu víkendových výjezdních akcí ve Štěpánově, jehož téma Svobodné JÁ bude po celou dobu orientováno pouze na práci s 5. čakrou, tedy na schopnost naší svobodné komunikace.

Stejně jako v předchozích setkáních využijeme k práci na sobě mandal, karet, rituálů a hned první večer se prostřednictvím DVS (dialogy s vnitřními světy) podíváme do každého z Vás, jak jste se schopností hovořit, ale i přijímat slova od druhých, na tom právě Vy, případně, na co bychom se konkrétně u Vás měli o víkendu zaměřit. Budeme intenzivně praktikovat vyjadřování, ale i přijímání kritiky, stejně jako slova chvály.

V tomto semináři výjimečně nebude možné některou aktivitu odmítnout, protože všechny mají logickou návaznost a nezastupitelné místo v procesu otevírání.

K účasti na tomto semináře není nutná účast na předchozích, ale je rozhodně výhodou.

Provázet Vás budou terapeutky Jarka Rinchenbachová a Daniela Juráňová.

Začátek: pátek 16. 9. mezi 17 – 18 hod. (večeře v 18 hod. ), po večeři začátek programu
Ukončení: neděle 18. 9. v 16 hod.
S sebou: pohodlné oblečení, přezůvky, spacák, polštářek, ručník, zápisník a psací potřeby
Cena: zahrnuje práci terapeutů, ubytování, stravu, nápoje, pro zájemce odvoz z Brna a zpět (sraz v 16hod u Zlatého klíčku)
Místo konání: Štěpánov nad Svratkou 217

Těšíme se na Vás!

Přihlášky zasílejte prostřednictvím formuláře. Na akce je nutné si rezervovat místo a to formou zaplacení nevratné zálohy 1000,- Kč osobně v prodejně Zlatého klíčku nebo složenkou na adresu: Zlatý klíček, Jaselská 8, Brno, 602 00, do zprávy pro adresáta uveďte název a termín akce. Zaplacením zálohy resp. doplatku účastník přijímá účastnickou dohodu.

Comments are closed.