Semináře

Skrytá tvář ženy


Vedoucí akce:
Externí terapeut
Začátek:
22.08.2014 - 18:00 h
Konec:
24.08.2014 - 16:00 h
Místo konání:
Zlatý klíček
Cena:
2700,- Kč

Ruku v ruce s vývojem vědomí na naší planetě se přirozeně otevírá a sílí vědomí žen. Tam, kde jsme se vlivem historických událostí distancovaly od svých schopností a dovedností, a kde jsme byly možná nazývané „čarodějnicemi“ a byly perzekuovány, je ukrytý náš skutečný potenciál. Na něm ve skutečnosti není nic „čarodějnického“.
Jedná se o ženskou přirozenost.
Být v kontaktu s ženskou přirozeností znamená dotýkat se mystéria života a zároveň být pevně zakořeněna zde na Zemi. Pokud žena vyváženě čerpá z obou těchto oblastí, prochází životem ve shodě sama se sebou i s životem jako takovým.
Pokud, byť jen letmo, nahlédneme do minulosti, je nám jasné, že z důvodů přežití mnohé ženy svoji ženskou přirozenost- svoje jedinečné schopnosti a dovednosti- „skryly pod závoj“. Je čas je opět „zvědomit“ a přivést zpátky do našich životů, vztahů, do své práce, ať už odvětví, ve kterém se realizujeme je jakékoli (zdravotnictví, umění, vedení ostatních, školství, služby, …).

Na tomto semináři poodhalíme „závoj“, kterým ženy v minulosti překryly svoje přirozené schopnosti a dovednosti. Společně se podíváme na to, jaké jsou naše skutečné schopnosti, jak s nimi nakládat, jak je dále rozvíjet a přirozeně uplatňovat ve svém životě.… Jaké ovoce nám mohou přinášet, i na to, jaké mechanismy nám brání tyto schopnosti projevovat, ať už se jedná o vlastní zábrany, nedůvěru v sebe nebo obavy z okolí či předsudky společnosti …
Těšíme se na Vás, jste srdečně zvány.

Lektorka: Martina Janků, www.mandira.name

Přihlášky zasílejte Renatě Šáfrové (e-mail: renata.safrova [zavináč] centrum.cz, tel.: 732 129 786). Na akce je nutné si rezervovat místo a to formou zaplacení nevratné zálohy. Zaplacením zálohy resp. doplatku účastník přijímá účastnickou dohodu.

Comments are closed.