Semináře

S radostí do nových začátků


Vedoucí akce:
Začátek:
29.05.2015 - 17:00 h
Konec:
31.05.2015 - 16:00 h
Místo konání:
Štěpánov nad Svratkou
Cena:
3600,- Kč

Máme za sebou náročný rok 2014, který proběhl pod vlivem Saturnu ve znamení Štíra. Dělo se toho mnoho, vztahy se otřásaly v základech, na křižovatkách našich cest jsme objevovali nové směrovky a naše „jistoty“ se hroutily. Bylo to náročné, ale i důležité.

Využijme tedy společně nyní úžasnou vlnu roku 2015, která se nese díky Jupitera ve Lvu radostně a uvolněně!

Pojďme společně uvolnit stará omezení, pojďme naskočit na tuhle úžasnou vlnu nových začátků s radostí a lehkostí. Na našem tradičním výjezdovém semináři uprostřed nádherné přírody Vysočiny, v čase vrcholícího jara, kdy všechno okolo nás aktivuje své síly k růstu a rozvoji, budeme účinně ukončovat nefunkční a omezující vazby ve všech oblastech našeho života. Budeme se spojovat se silami v nás, které nás povedou vpřed, budeme pracovat s čakrami, s kartami, se svými těly… Získáte individuální informaci nebo radu prostřednictvím DVS (dialogy s vnitřními světy).
Budeme v souladu s přírodou postupovat láskyplně vpřed, na základě našich šťastných rozhodnutí půjdeme vstříc radosti ze života.

Provázet Vás budou terapeutky Jarka Rinchenbachová a Daniela Juráňová.

Začátek: pátek 29. 5. mezi 17 – 18 hod. (večeře v 18 hod. ), po večeři začátek programu
Ukončení: neděle 31. 5. v 16 hod.
S sebou: pohodlné oblečení, přezůvky, spacák, polštářek, ručník, zápisník a psací potřeby
Cena: zahrnuje práci terapeutů, ubytování, stravu, nápoje, pro zájemce odvoz z Brna a zpět (sraz v 16hod u Zlatého klíčku)
Místo konání: Štěpánov nad Svratkou 217

Těšíme se na Vás!

Přihlášky zasílejte prostřednictvím formuláře. Na akce je nutné si rezervovat místo a to formou zaplacení nevratné zálohy 1000,- Kč osobně v prodejně Zlatého klíčku nebo složenkou na adresu: Zlatý klíček, Jaselská 8, Brno, 602 00, do zprávy pro adresáta uveďte název a termín akce. Zaplacením zálohy resp. doplatku účastník přijímá účastnickou dohodu.

Comments are closed.