Semináře

S láskou ke svému tělu


Vedoucí akce:
Začátek:
29.01.2016 - 17:00 h
Konec:
31.01.2016 - 16:00 h
Místo konání:
Štěpánov nad Svratkou
Cena:
3600,- Kč

Tento seminář je zaměřen na posílení zdraví, harmonizaci energií ve fyzickém těle za podpory energie všech živlů.

V přímém kontaktu s přírodou se propojíme s jednotlivými elementy. Prostřednictvím našich smyslových orgánů nasajeme tuto energii, abychom ji následně mohly prociťovat a využít v celém těle.

V meditaci se napojíme na energii Matky Země a nejen využijeme její podpory, ale také použjeme techniky čištění prostoru ve svém blízkém okolí i celé planety.

Jak už je naší specialitou, v napojení DVS (dialogy s vnitřními světy) požádáme Matku Zemi Gaiu o poselství pro každého jednotlivého účastníka.

Pojďte spolu s námi opustit omezující vyjeté koleje našich zvyků a ponořit se do láskyplného rozšířeného vnímání života.

Provázet Vás budou terapeutky Jarka Rinchenbachová a Daniela Juráňová.

Začátek: pátek 29. 1. mezi 17 – 18 hod. (večeře v 18 hod. ), po večeři začátek programu
Ukončení: neděle 31. 1. v 16 hod.
S sebou: pohodlné oblečení, přezůvky, spacák, polštářek, ručník, zápisník a psací potřeby
Cena: zahrnuje práci terapeutů, ubytování, stravu, nápoje, pro zájemce odvoz z Brna a zpět (sraz v 16hod u Zlatého klíčku)
Místo konání: Štěpánov nad Svratkou 217

Těšíme se na Vás!

Přihlášky zasílejte prostřednictvím formuláře. Na akce je nutné si rezervovat místo a to formou zaplacení nevratné zálohy 1000,- Kč osobně v prodejně Zlatého klíčku nebo složenkou na adresu: Zlatý klíček, Jaselská 8, Brno, 602 00, do zprávy pro adresáta uveďte název a termín akce. Zaplacením zálohy resp. doplatku účastník přijímá účastnickou dohodu.

Comments are closed.