Semináře

Podstata ženské síly


Vedoucí akce:
Externí terapeut
Začátek:
10.05.2013 - 18:00 h
Konec:
12.05.2013 - 17:00 h
Místo konání:
Zlatý klíček
Cena:
2700,- Kč

S ženskou energií vstupuje do našich životů obrovská klidná síla. Je to síla spojená s přírodou, vysoce inteligentní, vnímavá, mocná a přitom laskavá a konejšivá. Pokud navážeme spojení s touto sílou, býváme odměněny hlubokým pocitem lásky, naplnění a hlubokého klidu. Najednou „jsme dobře a vše je v pořádku.“ Jasně vnímáme nejen přírodní cykly, ale i cykly uvnitř nás samotných. Jsme s nimi v souladu, respektujeme je, necháváme se jimi vést a zažíváme velké mysterium života. Přirozeně žijeme svoji nevinnost, tělesnost, mateřskost i moudrost.
Na tomto semináři se budeme zabývat tématem ženské síly, dále fázemi měsíčního cyklu ženy a archetypy.
Společně budeme poznávat a objevovat naši vnitřní ženu, vnitřního muže a jejich vzájemný vztah. Prozkoumáme měsíční cyklus života ženy a dary, které nám vnáší do života. Dotkneme se archetypů a jejich působení v našem životě.

Přihlášky zasílejte prostřednictvím formuláře. Na akce je nutné si rezervovat místo a to formou zaplacení nevratné zálohy 500,- Kč osobně v prodejně Zlatého klíčku nebo složenkou na adresu: Zlatý klíček, Jaselská 8, Brno, 602 00, do zprávy pro adresáta uveďte název a termín akce. Zaplacením zálohy resp. doplatku účastník přijímá účastnickou dohodu.

Comments are closed.