Semináře

Léčení ženství


Vedoucí akce:
Externí terapeut
Začátek:
24.08.2018 - 18:00 h
Konec:
26.08.2018 - 15:00 h
Místo konání:
Štěpánov nad Svratkou
Cena:
3600,- Kč

Stydíte se projevit své ženství? Nepřipadáte si dost krásná a přitažlivá? Nevíte, jak se máte mít ráda a hýčkat se? Máte většinu času vše pod kontrolou a nevíte jak to pustit a plynout s proudem? Máte pocit, že jste ve vztahu dominantní? Nebo jste poslušná a přizpůsobivá hodná ženuška, která vedle muže ztrácí sama sebe?
Na semináři se zaměříme na sebe-přijetí, abychom se mohly milovat takové, jaké jsme, vnímaly svoji krásu, uznávaly ji, uměly ji vytvářet, nejdříve pro sebe a pak i pro druhé a dovolily si ji svobodně vyzařovat.
Zaměříme se na probouzení své moudrosti, na její sdílení, na podporování ostatních žen v jejich kráse a také na to, abychom i jim přály to nejlepší.
Dotkneme se toho, jak můžeme podporovat muže v jejich mužství, abychom důvěřovaly a odpouštěly i jim jejich nedokonalost.
Budeme znovu objevovat radost v každém počínání, probouzet naši ženskost, lásku, krásu a připomeneme si jak důležité je vnímat i zemi jako matku, bytost, bez které bychom tady nikdy nebyly.

Čeká nás společné objevování, sdílení, tančení, meditování, konstelační techniky, rituál zaměřený na podporu našeho ženství, atd…

Provázet Vás bude terapeutka Martina Janků.

Maximální počet účastníků: 8
Začátek: pátek 24. 8. mezi 17 – 18 hod. (večeře v 18 hod.), po večeři začátek programu
Ukončení: neděle 26. 8. v 15 hod.
S sebou: pohodlné oblečení, přezůvky, spacák, polštářek, ručník, zápisník a psací potřeby
Cena: zahrnuje práci terapeutů, ubytování, stravu, nápoje
Místo konání: Štěpánov nad Svratkou 217

Těšíme se na Vás!

Přihlášky zasílejte prostřednictvím formuláře. Na akci je nutné si rezervovat místo formou zaplacení nevratné zálohy ve výši 1.700,- Kč. Podklady pro úhradu zálohy Vám budou zaslány po přijetí přihlášky. Zaplacením zálohy resp. doplatku účastník přijímá účastnickou dohodu.

Comments are closed.