Semináře

La femme fatale II


Vedoucí akce:
Začátek:
08.05.2014 - 13:00 h
Konec:
11.05.2014 - 15:00 h
Místo konání:
Bukovice
Cena:
4000,- Kč

Zveme Vás na další prodloužený víkend v nádherné přírodě uprostřed lesů a hor čarodějné minulosti Velkých Losin, v čase májového rozkvětu přírody, v němž každá z Vás může v sobě objevit svou La Femme Fatal – osudovou ženu, tentokrát s podtitulem „Harmonie a intimita“.
Všechny toužíme po lásce. Je však třeba v bezpečném prostředí poskytnout si čas a prostor, spojit se se všemi svými dary a schopnostmi, ale otevřít i bolestivá místa, abychom byly opět celistvé. Abychom milovaly samy sebe a následně nás pak v plné kráse mohl milovat celý svět.

Čekají Vás meditace na téma intimity vnitřní i vnější, budeme pracovat s kartami Bohyní. Společně si zatančíme tanec čaker, naučíme se, jak otevřít a využívat malý energetický okruh. Budeme malovat mandaly, ale podíváme se i na téma Moje tělo – moje láska. Naučíme se, jak hýčkat samy sebe.
Pojeďte spolu s námi vyzdvihnout a rozvinout své vnitřní i vnější půvaby. Která z Vás bude chtít, může si svou krásu nechat zachytit i na fotografiích, které si pak na CD odveze s sebou domů.
Pojeďte si s námi hrát, malovat, meditovat, čarovat při rituálech a s kartami, sdílet a hýbat se v jarní přírodě a přitom láskyplně objevovat samy sebe.

Místo: Chata Jeřabinka, Bukovice za Velkými Losinami, Jeseníky (pouze pro naši uzavřenou společnost)
Terapeutky:
Ing. Jitka Jurdinová – sexualita, intimita, foto,
Jaroslava Rinchenbachová – fyzická a energetická cvičení, rituály
PhDr. Daniela Juráňová – karty, intuitivní ladění, mandaly,
Ivana Rinchenbachová – kosmetika, vizážistika,

Cena zahrnuje práci terapeutek, ubytování, plnou penzi – připravují samy terapeutky
Počet míst je omezen na 16 účastnic z důvodu individuálního přístupu
Focení: mimořádná cena pro účastnice kurzu 700,- Kč, rozhodnutí stačí až na místě
Doprava: individuální (po dohodě možnost svozu auty z Brna, Olomouce)

Organizační struktura:
8. 5. 2014 – 13 hodin – příjezd a registrace, od 14 hodin odpolední program, večeře, večerní program do cca 22 hodin
9. a 10. 5. 2014 – ranní cvičení, snídaně, dopolední program, oběd, relaxace, procházka, odpolední program, večeře, večerní program do cca 22 hodin
11. 5. 2014 – snídaně, dopolední program, oběd, úklid, balení, odjezd v 15 hodin

Náplň jednotlivých programů bude aktuálně upravována s ohledem na počasí, na potřeby skupiny a podle počtu účastnic, které se budou chtít fotit tak, aby žádná z Vás o nic nepřišla.

Přihlášky zasílejte prostřednictvím formuláře do 20.4.2014. Na akce je nutné si rezervovat místo a to formou zaplacení nevratné zálohy 1.500,- Kč osobně v prodejně Zlatého klíčku nebo složenkou na adresu: Zlatý klíček, Jaselská 8, Brno, 602 00, do zprávy pro adresáta uveďte název a termín akce. Zaplacením zálohy resp. doplatku účastník přijímá účastnickou dohodu. Doplatek 2.500,- Kč bude uhrazen na místě.

Comments are closed.