Semináře

La femme fatale I


Vedoucí akce:
Začátek:
15.08.2013 - 15:00 h
Konec:
18.08.2013 - 15:00 h
Místo konání:
Štěpánov nad Svratkou
Cena:
3200,- Kč

Objevte svoji ženskost, objevte sebe sama.
Zveme Vás na prodloužený víkend v nádherné samotě uprostřed lesů a hor v čase jarního rozpuku přírody, v němž každá z Vás může v sobě objevit svou Femme fatal – osudovou ženu. Všechny ženy jsme plné úžasných krás, je však třeba jim dát prostor a posílit je, aby je pak mohl vidět celý svět. Hned první večer se spojíme s úplňkem a při rituálu se naladíme na jeho vibrace.
Pojeďte spolu s námi vyzdvihnout a rozvinout své vnitřní i vnější půvaby. Která z Vás bude chtít, může si svou krásu nechat zachytit i na fotografiích, které si pak na CD odveze s sebou domů. Pojeďte si s námi hrát, malovat, meditovat, čarovat při rituálech a s kartami, sdílet a hýbat se a přitom láskyplně objevovat samy sebe.

Přihlášky zasílejte prostřednictvím formuláře. Na akce je nutné si rezervovat místo a to formou zaplacení nevratné zálohy 500,- Kč osobně v prodejně Zlatého klíčku nebo složenkou na adresu: Zlatý klíček, Jaselská 8, Brno, 602 00, do zprávy pro adresáta uveďte název a termín akce. Zaplacením zálohy resp. doplatku účastník přijímá účastnickou dohodu.

Comments are closed.