Semináře

Křižovatky vztahů II


Vedoucí akce:
Začátek:
20.11.2015 - 17:00 h
Konec:
22.11.2015 - 16:00 h
Místo konání:
Štěpánov nad Svratkou
Cena:
3600,- Kč

Dovolujeme si Vás pozvat na další z výjezdních akcí, které pořádáme v kouzelném prostředí Vysočiny. Tentokrát navážeme na předchozí setkání se stejným názvem Křižovatky vztahů.
Propracujeme se další vrstvou numerologických informací a zaměříme se jednotlivé roviny numerologické mřížky a blíže rozkryjeme vliv absentujících čísel. Zaměříme se speciálně na číslo pět, které značí naše srdce a spojíme se s ním i prostřednictvím meditace.
Projdeme si důležitá centra fyzického těla, naladíme je tak, abychom co nejlépe mohly využívat náš potenciál.
Klasikou už jsou i sebepoznávací hry s kartami.

Aby všechny tyto procesy probíhaly co nejpříjemněji, dopřejeme našim fyzickým tělům hýčkání v podobě infrasauny, vířivé voňavé koupele a pohlazení.

Každý z Vás také formou napojení DVS (dialogy s vnitřními světy) získá individuální informaci nebo radu jak přistupovat ke svým vztahům.

Předpokladem účasti je absolvování Křižovatek vztahů I.

Provázet Vás budou terapeutky Jarka Rinchenbachová a Daniela Juráňová.

Začátek: pátek 20. 11. mezi 17 – 18 hod. (večeře v 18 hod. ), po večeři začátek programu
Ukončení: neděle 22. 11. v 16 hod.
S sebou: pohodlné oblečení, přezůvky, spacák, polštářek, ručník, zápisník a psací potřeby
Cena: zahrnuje práci terapeutů, ubytování, stravu, nápoje, pro zájemce odvoz z Brna a zpět (sraz v 16hod u Zlatého klíčku)
Místo konání: Štěpánov nad Svratkou 217

Těšíme se na Vás!

Přihlášky zasílejte prostřednictvím formuláře. Na akce je nutné si rezervovat místo a to formou zaplacení nevratné zálohy 1000,- Kč osobně v prodejně Zlatého klíčku nebo složenkou na adresu: Zlatý klíček, Jaselská 8, Brno, 602 00, do zprávy pro adresáta uveďte název a termín akce. Zaplacením zálohy resp. doplatku účastník přijímá účastnickou dohodu.

Comments are closed.