Semináře

Kosmická žena


Vedoucí akce:
Externí terapeut
Začátek:
28.08.2015 - 18:00 h
Konec:
30.08.2015 - 16:00 h
Místo konání:
Zlatý klíček
Cena:
2700,- Kč

Je ženou, jejíž vědomí přesahuje dualitu těla a spirituality. Zkrotila svůj strach a prokoukla svoje iluze. Nenechá se zatáhnout do dramat nevědomosti, negativity a obviňování, které jsou součástí „běžného“ života, a se kterými se bude v menší či větší míře občas setkávat. Přirozeně si tedy vytváří odstup od toho, co jí už neslouží, co nepřináší lásku ani žádný jiný užitek. Jejím přirozeným stavem je plná přítomnost vědomí. Vědomě si tvoří takový život a takové vztahy, které jsou naplňující, laskavé, radostné. Rozvíjí svoji vnitřní vizi a tvoří svůj život v souladu s Existencí. Ví, že ona je tvořitelkou, ví, že je na ní, jak se jí bude v životě dařit, jací přátelé a partner budou stát po jejím boku. Je plně odpovědna za kvalitu vztahů, které žije. Na hluboké úrovni vnímá propojenost svého zdraví s přístupem ke svému životu. Plně si uvědomuje svoji moc nad vším, co si tvoří, zároveň v hloubi duše ví, že chyby a omyly patří k lekci života, kterou prochází a že není třeba se za nezdar či neúspěch nikterak obviňovat či trestat.

Závěrečný seminář z cyklu je zaměřený na aktivaci vyšších center a hledání odpovědi na otázku, jak být a zůstávat v kontaktu s Božským.

Lektorka: Martina Janků, www.mandira.name

Na kurz je třeba se přihlásit předem. Přihlášky: renata.safrova@centrum.cz nebo tel. 732 129 786, více na www.mandira.name.

Comments are closed.