Tip týdne 45/2013

V neděli bylo novoluní, které nám přináší konec starého a začátek nového. Vnitřní přeměnu a také ukončení únavy a nový příliv energie. Po novoluní k nám přichází originální nápady a je to nejlepší doba na to přijít s novými projekty a myšlenkami. Celkově pro nás toto období znamená nárůst tvůrčí energie.

Na novoluní Vesmíru vysíláme žádost, ve které se zbavujeme všeho, co již s sebou nechceme vláčet dál. Všeho, co nám škodí a čeho se chceme zbavit. Samo zamyšlení se nad touto otázkou je pro nás ozdravné. Protože ještě před tím, než svá přání vyslovíme, si můžeme říci, co pro to můžeme udělat my samy. Vyšlete přání ven, Luna Vám bude naslouchat, ale také dovnitř, k sobě samé.

A nyní, když máme novoluní za sebou, se můžeme zamyslet i nad tím, co bychom si přály, aby k nám vstoupilo nového.

Pokud se nám nápadů na nový projekt nedostává, a přesto nám není proti mysli nastartovat v sobě něco nového, co nám rozproudí chuť do života, řekněme samy sobě: “Otevírám se novým nápadům”. Ta naše vnitřní část, která má tuto oblast na starosti, nás vyslyší.

V listopadu můžeme být náchylní k depresím (obavy z přežití zimy) a ty ovlivňují to, jak vycházíme s naším okolím, což souvisí s oblastí plic. Proto nezapomínejme, že pro plíce a dýchací cesty jsou ideální bylinky, například divizna, mateřídouška, podběl a na vypocení je výborné teplé tělo, květ černého bezu a lípy. Skvělá je i lichořeřišnice, u které odborná literatura uvádí, že působí jako antibiotikum na dýchací a močové cesty. Je-li to pro vás aktuální, rádi vám v prodejně Zlatého klíčku poradíme.

Plánujete-li víkendové programy, mohlo by Vás zajímat, že v sobotu 16.11. se koná Kurz výkladu mariášových karet a o víkendu 22.- 24.11. proběhne seminář Proti proudu času, který je celý věnován kráse, jak si ji užít, pěstit a celkově jak na to.

Vánoce se kvapem blíží, takže je tu i tip na dárek pro naše blízké – Solná lampička. Solné krystaly mají pozitivní účinky na dýchací cesty, oběhový systém a zlepšují imunitu organismu při alergiích, respiračních problémech a nemocích krevního oběhu. A navíc – je krásná. Její světlo nás uklidňuje a hřeje.

Milé dámy, přejeme Vám krásný a pohodový týden.

Datum: 3.11.2013

Comments are closed.