Tip na týden 6 / 2015

Uvolnilo se jedno místo na víkendovou akci (6.- 8.2. 2015)  Křižovatky vztahů. Je zaměřena na naše vztahy s nejbližším okolím, s partnerem, dětmi, rodiči i pracovními kolegy. Na tuto oblast budete mít možnost nahlédnout prostřednictvím karet, numerologie, meditace, NLP a jiných zajímavých metod. Aby všechny tyto procesy probíhaly co nejpříjemněji, dopřejeme si zde hýčkání v podobě infrasauny, vířivé voňavé koupele a péče o tělo. To celé v krásném prostředí Vysočiny.

Také bychom Vás rádi pozvali na seminář Uzdravení sexuality. Proběhne 27.2. – 1.3.2015. Na prvním semináři z cyklu se zaměříme na námi zvolenou podobu ženy, na to jaké jsou naše přednosti a kvality. Čeká na nás prozření, jak si bráníme v prožitku sebe sama, čím blokujeme svoji sexuální energii, kde a nakolik jsme identifikovány se svým utrpením či jaké předsudky nás ovládají a jaký to má vliv na naši sexualitu, na vnímání našeho těla či těla mužů, které si přitahujeme do svého života. Můžeme se těšit mimo jiné na společné meditace a rituály.

4.2. v 0:09 nás čeká úplněk ve znamení Lva. Nese témata děti, plodnost, domov, vlastní teritorium, kreativita, podnikavost, tvořivost, partnerské vztahy, úspěch v kariéře, ego, hrdost a pokora. Orgán, který je v době tohoto úplňku ciitlivější je srdce a kervní oběh a tak je nepřetěžujme. Při úplňku můžeme Lunu požádat o vše, co chceme, aby vstoupilo do našeho života a přivolat si to, po čem toužíme. Vše, co opravdu potřebujeme. A pokud se nám některá naše přání neplní, může to být i tím, že si je v podvědomí sami blokujeme. Některá naše vnitřní část má na ně ale uplně jiný názor, než si vědomě myslíme. Pokud se chcete podívat na zoubek svých přání, potažmo toho, co skutečně chcete, terapeuti ve Zlatém klíčku vám s touto cestou nalezení vnitřní harmonie, která se odrazí i na té vnější okolo vás, rádi pomohou.

V únoru jsou nejcitlivějším orgánem ledviny. Je v nich uložena naše životní síla, což nám napovídá, že přestože už myslíme na jaro, měli bychom respektovat rytmy přírody – zimu jako čas klidu a odpočinku. Dopřát si dostatek spánku, zdravého jídla a čerstvho vzduchu v přírodě. Činnost ledvin příznivě podporuje (kromě pitného režimu)  kustovnice čínská a bylinné čaje a tinktury z : vřesu, břízy, brusinky, lichořeřišnice, jasanu. V prodejně Zlatého klíčku Vám rádi poradíme s výběrem. To co ledviny ovlivňuje opravdu nepříznivě je stres, strach a prochlazení. Samé nepěkné věci, takže radši se jim vyhnout!

5.2.2015 se v Brně v sále Břetislava Bakaly (Bílý dům kousek od Zlatého klíčku) koná cestovatelská diashow Moniky Hrdinové  Madagaskar – ostrov v srdci.

18.2.2015 se na stejném místě koná cestovatelská přednáška Davida Švejnohy Venezuela.

Krásný týden

Bohdana

Datum: 3.2.2015

Comments are closed.