Tip na týden 50/2013

Milé dámy,

ve čtvrtek 12.12 se ve Zlatém klíčku koná od 10 do 18 hodin Den otevřených dveří na téma Očista a odkyselení. Budete mít šanci se zde seznámit s terapeuty a konzultovat s nimi svůj zdravotní a psychický stav. Také zde můžete navštívit výstavu a prodej minerálů. Od 16 hodin bude ve Zlatém klíčku probíhat křest relaxační nahrávky “Dobrý spánek”. Jste srdečně zváni!

A pár tipů na vánoční dárek:

Hikali Koh Reikan – vonné tyčinky se smysly okouzlující vůní růže a květů japonské máty. Tato vůně pročišťuje atmosféru živoucí inspirací pro lásku .  www.everest-ayurveda.cz

Koupelová sůl Dubová kůra: uvolňuje toxické látky z těla, posiluje psychiku, pomáhá na špatně se hojící rány, trhliny na kůži, křečové žíly, chronické poruchy lymfatických uzlin, hemeroidy a nadměrné pocení.

Cesta nespoutané ženy – kniha od Davida Deidy, “bible” pro ženy, která odpovídá na odvěkou touhu žen po lásce. Pomáhá najít ochotu a odvahu otevřít se lásce, poskytuje praktické návody, jak to udělat a podporuje každodenní komunikaci i po 20 letech manželství.

A nezapomeňte i na něco pro sebe – Mandala pro aktivaci ženské síly a sexuality www.umenienergii.cz
Přejeme Vám pohodový předvánoční týden.

Datum: 12.12.2013

Comments are closed.