Tip na týden 5 / 2015

Stále ještě kraluje Zima a i když už se to pomalu mění, tmy je plno a denního světla poskromnu. Každé světélko navíc potěší a obzvláště plamínek z čakrové svíčky. Čakrové svíce se používají k harmonizaci čaker a pro podporu jednotlivých oblastí života: vitality, spokojenosti, sebevědomí, prohloubení vnitřního klidu, lepší komunikaci ve vztazích, rozvijí vnímaní, intuici, zlepšují koncentraci a uvolnění v relaxaci či meditaci.

Občas se nám v tomto období stmívá i v duši. Smutek zkouší zatnout svůj drápek a kapky Bachovy esence jsou přesně to, co by mohlo rozsvítit naši lepší náladu. V každém případě umí ukázat světlo na konci tunelu.

a kam si zajít?

V sobotu 31.1. v 17 hodin proběhne v Besedním domě  Koncert Mozartův efekt nejen pro nastávající rodiče a jejich děti. Klasická hudba a průvodní slovo muzikoterapeutky Mariny Stejskalové tak budou budou blahodárně působit na všechny, kteří tento magický koncert navštíví.

31.1. v 19:30 bude v SVČ Lužánky Swingový ples !

Od 24.1. probíhá v Letohrádku Mitrovských Výstava České korunovační klenoty na dosah. Výjimečná výstava, která představí mistrovské repliky nejhodnotnějšího českého pokladu – korunovační klenoty – takřka na dosah a bez mnohahodinových front. Exponáty doplňují zajímavosti a perličky z jejich mnohasetleté historie. Dobu vzniku klenotů přiblíží rozšířený koncept výstavy zaměřený na jednu z nejdůležitějších postav české i evropské historie – Karla IV. Po premiéře výstavy v Praze se jedná teprve o 1. reprízu.

Krásný týden
Bohdana

Datum: 28.1.2015

Comments are closed.