Tip na týden 48/2013

Pro tento týden jsme pro Vás připravily tyto tipy:

Kalendář lásky – 12 astrologických archetypů,12 proměn lásky. Láska mezi mužem a ženou je překrásný dar, z kterého můžeme čerpat inspiraci pro všechny oblasti života. Dnešnímu světu může pomoci jen láska.
Diář pro rok 2014 může sloužit jako kapesní zářič a harmonizátor partnerských vztahů. Podporuje ty, kteří hledají svého životního partnera, ale i ty, kteří chtějí svůj současný vztah více oživit.
www.kalendarsily.cz

S Vánocemi se k nám blíží i vánoční úklid – ekologické čistící prostředky (např. Ecover) by vám s ním mohly pomoci. A jak zvenku, tak zevnitř. Zkuste se zeptat sama sebe: Co bych si v sobě přála uklidit? Co byste na / v sobě ráda viděla čisťunké jak padlý sníh? Nejenom náš domov, ale i tělo, domov naší duše, a i ona sama, uvítá čerstvý vzduch a odstranění starých nánosů. Nejen čistá okna, i čistý vhled dovnitř je důležitý. A tip? Používáme ekologické čistící prostředky, abychom byly šetrné k životnímu prostředí. Co používáme, abychom šetřily samy sebe? Čím jste laskavá sama k sobě?…Máte to? Jestli ne, najděte to!

Na konci týdne nás čeká první adventní neděle. Nezapomeňte zapálit svíčku a udělejte si čas pro sebe a své blízké.

Zima je tu! Na prohřátí Vám doporučujeme zázvorový čaj: zázvor oloupejte a nasekejte na malé jemné kousky (při strouhání uvolňuje šťávu, kterou byste více ocenily v čaji než na prkénku). Povařte ve vodě 15 – 20 minut dochuťte medem a citrónovou šťávou. Když to se zázvorem přeženete, nezoufejte. Užijete si skvělý, silný a ostrý nápoj! (Místo panáka, žádný čajíček.)

A tip na vánoční dárek: kniha, která Vašim blízkým pomůže pochopit vzorce chování v rodině, pracovním kolektivu, ve stresu, … V prodejně Zlatého klíčku takovou rozhodně najdete.

Krásný týden!

Datum: 25.11.2013

Comments are closed.