Tip na týden 14 / 2015

V sobotu 4.4.2015 ve 14:04 nás čeká úplněk ve znamení Vah a my můžeme pocítit, jak se ke slovu dostává harmonie, spravedlnost, láska, soulad, schopnost se rozhodnout, diplomacie, umění, společnost, krása a empatie. Jejich světlo i stín. V tomto případě spíše stín. Můžeme být přecitlivělí, podráždění, unáhlení, ne právě diplomatičtí a nelze vyloučit, že na nás za rohem nebude číhat i spor. Zdraví bude také na vahách a tak bychom měli věnovat svou zvýšenou pozornost ledvinám, močovým cestám a celé bederní oblasti a také své pokožce.

4.4.2015 bude mít Luna svůj velký den a my s ní, protože ve stejném dni proběhne s úplňkem i její úplné zatmění. U nás nebude viditelné, jen v Asii, Austrálii a Americe. Možná, kdyby náš kontinent začínal na A…?
Do popředí se může dostat téma Naplnění (úplněk) a To, co je nám skryto (zatmění). Zajímavá kombinace. A ještě zajímavější bude si ji prohlédnout a prožít jeji manifestaci “naživo”. Copak nám asi odzrcadlí? Nechme se překvapit.

Úplněk i zatmění měsíce s sebou přinášejí silné energie, emoce a situace. Projevit se mohou ve vztazích či oslabením zdraví. Jak by řekla teta Kateřina: “Není světlo bez tmy”, ale “I malé světlo zažene velkou tmu”, takže jestli budete mít pocit, že v období úplňku jsou všichni blázni a jenom vy letadlo, myslete na to světélko. Vložte si ho do srdce a každá tma na vás bude krátka. A můžete si užít pohodový let.

A ještě tip na jarní detoxikaci – ne právě příjemný, zato účinný. Vlastně je to o zvyku. Spočívá v tom, že lžíci olivového oleje (nebo jiného kvalitního!) převalujeme v ústech alespoň 20 minut. Přes sliznici se nám vyplaví toxiny do oleje a my ho pak musíme vyplyvnout! Rozhodně nepolknout, protože bychom tím nadělali víc škody než užitku. A pak si vypláchnout pusu a vykloktat. Někdo radí vodou, jiný slivovicí. Ano, i tu vyplyvnout! Co uděláte s dalším hltem je už na vás.

Krásné dny. Popřála bych vám krásné jaro, ale zřejmě budeme o  víkendu stavět sněhuláky a tak si jaro prostě užijeme jindy.
Bohdana

 

Datum: 2.4.2015

Comments are closed.