Tip na týden 10/ 2014

Přinášíme Vám opět pár typů na 10. týden 2014

Den otevřených dveří
Srdečně Vás zveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na téma Probouzení ve čtvrtek 20. března 2014 od 10:00 do 17:30 hod. S našimi stálými a externími terapeuty a jejich technikami a terapiemi se zaměříme na odstraňování napětí a stresu v životě. V 17:30 hod. bude meditace na uzavření a ukončení starých programů a otevření se životu a radosti. Těšíme se na Vás.

Tajemství pánevního dna
29.03.2014 – 09:00 -17:00. Přijďte udělat něco pro sebe … přijďte objevovat… přijďte něco změnit …
Cvičení pánevního dna je velmi vhodné pro ženy všech věkových kategorií (s výjimkou těhotných), ale nejvíce prospěje ženám, které nemohou otěhotnět, ženám, které mají problémy s močovou inkontinencí po porodu nebo ve spojení s hormonálními změnami během i po klimakteriu, pokleslou dělohou nebo bolesti ve spodní oblasti zad. Ženy se odstraněním napětí a velmi jemnou aktivizací pánevního dna mohou dotknout své ženské podstaty, propojit se s ní a komunikovat s ní. Spojí se tak se svou ženskou přirozeností, se zdrojem ženské energie, přitažlivosti i síly.

Esence, Bhagat Johann Zeilhofer
Tato kniha nám připomíná nejcennější dar, jež jsme si s sebou přinesli na svět. Člověk sestává ze dvou částí, z Esence a z osobnosti. Esence, se kterou se všichni rodíme, je nám vlastní. Žijeme-li svůj život z Esence, je bohatý a jiskrný, plný lásky, síly, vnitřního klidu, radosti, vůle a bdělosti.

Diamantový přístup, John Davis
V knize Diamantový přístup se seznámíte s metodou, kterou sestavil a více než dvacet pět let učí Hameed Ali (známý pod literárním pseudonymem A. H. Almaas), jenž je světově uznávanou osobností v oblasti integrace duchovna a psychologie. Tato kniha jako první představuje celé spektrum jeho učení široké veřejnosti. A navíc je to zdroj natolik čerstvý a svěží, že si určitě získá vaši mysl i srdce.

Karty skryté moudrosti, Colette Baron-Reid. Kniha a 44 karet.
Představte si, že ještě před vznikem písma vytvořily prastaré národy božské spojenectví lidí a mystických skrytých říší, které tvoří most mezi světy přírody a ducha a udržuje harmonii a rovnováhu. Požádej a je ti dáno, pro dobro nejvyšší – takové je motto těchto kouzelných karet. A pokud se na ně obrátíte s prosbou, vyslyší ji.

Měsíc dorůstá a s ním roste i všechno kolem. Vše, co léčí, má v této době silnější účinek.Ideální doba pro bylinky, vitamíny a minerály, masáže a celkovou regeneraci. V této době můžeme čerpat energii a naše empatie roste. Také je vhodné navštívit kadeřníka, chceme-li husté a zdravé vlasy. Máte-li projekt, který chcete zrealizovat, jděte na to! Ve společenském životě je to příznivý čas pro navazování a prohlubování vztahů. Naopak větší spotřebě jídla (tuky se snadněji ukládají v těle) a alkoholu (silnější účinek) bychom se měli vyhnout. Také operace nejsou v této době doporučovány. Čím více měsíc přibývá, tím méně se hojí rány a tím hůře probíhají operace.

Za necelé 3 týdny je jaro. Hurá!

Přejeme Vám krásný týden

Pranostika na týden 3.- 9.3.2014

3.3. pondělí
Mrzne-li o Kunhutě, mrzne ještě čtyřicet dní
Skřivan si v březnu musí vrznout, i kdyby měl zmrznout.

6.3. čtvrtek
Na svatého Bedřicha slunko teplem zadýchá.
Svatá Felicita sníh z polí odmítá.

7.3. pátek
O svatém Tomáši sníh bředne na kaši.
Zima, kterou Tomáš nese dlouho námi ještě třese.

9.3. neděle
Na svatého Františka déšť – neurodí se brambory.

Datum: 3.3.2014

Comments are closed.