Tip týdne 44/2013

Milé dámy,
sychravé počasí si k nám cestu již našlo, a proto nezapomínejme na na naše plíce. Jsou citlivé na okolí ( a někdy máme problém “to” rozdýchat) a toto období je typické pro záněty dýchacího ústrojí. Je dobré mít vždy po ruce výtažek z pupenů lichořeřišnice nebo aspoň jitrocelový sirup. Na kašel je výborná Diviznová směs od firmy Dědek kořenář. Přírodních přípravků, co nám pomáhají, je plno a v obchůdku Zlatého klíčku Vám rádi doporučíme.

Neměli bychom zapomínat, že dobrá nálada a podové vnitřní naladění je základ pro tu nejlepší imunitu na světě. A proto bychom Vás rádi upozornili na sešit “Mandaly pro ženy, návrat ke kořenům” od  Alexandry Kovandové.
Při vymalovávání těchto mandal můžete nechat plynout své pocity a vytvořit prostor pro objevení své ženskosti. Dochází také k navázání kontaktu se ženskými kořeny a využití jejich síly.  A něco i pro naši vnější krásu: kniha Mladý obličej, jak si jej udržet, napsala  Irina Tichomirova. Rychlý lifting, vyhlazování vrásek, cvičení, masáže, akupresura, relax..To vše se počítá!

Datum: 31.10.2013

Napsat komentář